ورق کامپوزیت Honey Comb

ورق کامپوزیت لانه زنبوری ، قطعات تختی هستند که از دو ورق آلومینیوم نازک متصل هستۀ آلومینیومی ساخته شده‌اند. هستۀ این ورق‌ها از آلومینومی شش ضلعی یا هشت ضلعی ساخته شده است که به صورت لانه‌زنبوری تولید می‌شوند که سبک و مقاوم شده . این ورق‌ها اغلب به عنوان روکش و نمای ساختمان‌های تجاری اداری استفاده می‌شود که علاوه بر زیبایی، دوام و قیمت مناسب، مزایای زیست محیطی نیز به همراه دارد .

مزایای ورق آلومینیوم هانی کامب

ورق آلومینیوم در ابعاد مختلف و با ضخامت‌های گوناگون تولید و عرضه می‌شود. این ورق‌ها به علّت انعطاف و قابلیت خم‌شوندگی به آسانی به شکل‌های مختلف شکل داده می‌شود و می‌توان آن‌ها‌ را در بسیاری از طرح‌ها و قالب‌ها به کار برد ورق‌های آلومینیومی هانی‌کامب در طرح‌ها و رنگ‌های مختلفی تولید می‌شوند. طرح‌هایی شبیه به چوب، سنگ و … و در رنگ‌های گوناگون است . نصب این ورق‌ها بسیار ساده است و محدودیتی جهت نصب ندارند.

ورق آلومینیوم کامپوزیت قابلیت نصب بر روی بدنه‌های چوبی، بتنی و یا حتی ساختمان‌های نازک فولادی را دارا هستند . استفاده از آلومینیوم در پروژه‌های ساختمانی، کاملاً با شرایط زیست محیطی همخوان است و آسیبی به محیط زیست نمی‌زند، زیرا به راحتی قابل بازیافت است و مصرف انرژی را بیش از ۹۰ درصد کاهش می دهد . ورق‌های کامپوزیت آلومینیومی هانی‌کامب، در عین مقاومت بسیار بالا، دارای وزنی بسیار سبک هستند.

وزن سبک این ورق‌ها، هزینه‌های نصب و نگهداری را به میزان قابل توجهی کاهش داده است ، این ورق‌ها به اندازۀ فولاد مقاومند. دوام و مقاوم در برابر خوردگی و کمترین نیاز به تعمیر و نگهداری از بارزترین خصوصیات ورق کامپوزیت آلومینیومی است لازم نیست که ورق کامپوزیت آلومینیومی رنگ شود، آلومینیوم برون رنگ آن نیز بسیار زیباست. امّا قابلیت رنگ شده نیز دارد و می‌توان آن را با هر مادۀ دیگر هماهنگ کرد. این ورق‌ها همچنین می توانند با طرح های شبیه به مواد دیگر مانند چوب یا سنگ مرمر تولید شوند

هزینۀ نصب و نگهداری ورق‌های آلومینیومی بسیار مناسب است. این ورق‌ها به طور معمول سریعتر از سایر مواد نمای دیگر از قبیل گرانیت یا آجر نصب می‌شوند. هزینه های تعمیر و نگهداری آن‌ها نیز بسیار پایین است و سالیان سال سالم می‌ماند. همچنین هزینه‌های انرژی نیز کاهش می‌یابند، چرا که این ورق‌ها به عایق ‌سازی کمک می‌کنند ورق آلومینیوم کامپوزیت هانی‌کامب از بهترین و به روزترین مواد ساختمانی است که می‌تواند نمای ساختمان شما را به زیباترین شکل ممکن درآورد.

ویژگی پرمیوم باند
ضخامت ورق ۳mm, 4mm , 5mm, 6mm
آلیاژ آلومینیوم AL 3003
پوسته آلومینیوم ۰.21mm~0.5mm
روکش رنگ P.V.D.F-KYNAR500-15 Years RESIN Guarantee
ابعاد عرض: min:1000mm ,max:1570mm طول:min:1000mm ,max:6000mm