ورق کامپوزیت NANO

با ترکیب تکنولوژی جدید با تکنولوژی سنتی تولید ورقهای نانو، کمپانی سیاح فر – خانداداش ، ورقهای کامپوزیت آلومینیومی را با روکش پیشرفته Nano/Shining/High gloss توسعه و ارائه می دهد.

این نسل جدید از ورقهای کامپوزیت آلومینیومی این قابلیت را دارد تا روکش P.V.D.F را با ساختار مایکرو یا نانو ترکیب کند که حاصل آن ورقی با دفع فوق العاده گرد و غبار و ضد رطوبت همراه با ویژگی منحصر به فرد درخشندگی خیره کننده می باشد.

در برخی از پروژه ها از درزگیر سیلیکون استفاده می شود که در مدت زمان طولانی بر اثر قطرات باران لکه های سیاهی ایجاد می کند که تمیز کردن آن بسیار دشوار است. پس از آن به شدت ظاهر نما را تحت تاثیر قرار می دهد در حال حاضر ورقهای کامپوزیت نانو این مشکل را حل کرده اند. این تکنولوژی برتر این امکان را فراهم می کند که ذرات گرد و غبار در هوا بر روی سطح ورق باقی نماند. و نیز به کمک قطرات باران سطح ورق تمیز می شود و سطح درخشان ورق کامپوزیت دوباره نمایان میگردد. در نتیجه در هزینه های سنگین تمیز کردن نما صرفه جویی می شود.

کاربردها:

پوشش نمای خارجی با پانزده سال ضمانت ،به ویژه برای مناطق باران خیز، مناطق کویری به دلیل وجود ذرات معلق گرد و غبار فراوان و مناطق مرطوب، پوشش نمای داخلی با بیست سال ضمانت ، تعویض نماهای قدیمی ، قابهای پنجره ها ، سر در فروشگاهها ، فریم ها و درب منازل ، ستون ها ، غرفه و استندهای نمایشگاهی ، سقف و پارتیشن بندی…..

ویژگی پرمیوم باند
ضخامت ورق ۳mm, 4mm , 5mm, 6mm
آلیاژ آلومینیوم AL 3003
پوسته آلومینیوم ۰.21mm~0.5mm
روکش رنگ P.V.D.F-KYNAR500-NANO-Micro structure-15 Years RESIN Guarantee
ابعاد عرض: min:1000mm ,max:1570mm طول:min:1000mm ,max:6000mm
image